ליווי פרויקטים למחיר למשתכן

שירותי ליווי יזמים במסגרת מחיר למשתכן

משווקים פרויקט במסגרת מחיר למשתכן? אנו נמצאים כאן עבורכם כדי ללוות אתכם מהצעד הראשון. אחרי שהדיירים שלכם קיבלו את אישור הזכייה, אתם יכולים לעבור איתנו שלב אחר שלב בדרך לשיווק הנכס. משפחות רבות מנצלות כיום את הזדמנות הפז שהעניקה להם המדינה לרכוש דירה בהנחה נכרת במסגרת מחיר למשתכן. תוכניות אלה מאפשרות לכל אדם שיש בידו את האישור המתאים לקבל דירה בכפוף לתשלום נמוך יותר מתג המחיר המקורי של הדירה. בין השאר ניתן למצוא היום פרויקטים חדשים באזור נוף הגליל, חיפה וערים נוספות באזור הצפון.

מציגים את כל היתרונות של הנכסים מול המשקיעים זכרו, שיווק נכס במסגרת מחיר למשתכן אינו שונה משיווק נכס בשוק החופשי. לכן, עליכם להציג את הנכס שלכם כאפשרות הטובה ביותר עבור הקונים. אנו מתמחים בשיווק נכסים חדשים מקבלנים רבים ומשווקים פרויקטים בכל רחבי הצפון. תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה כולה, בעוד אתם יכולים לעסוק בחלק שלכם – יצירת הדירה המושלמת שתהווה בית החלומות של הלקוח.

חברתנו מיצבה את עצמה עם השנים כאחת מהמובילות בתחום של מחיר למשתכן, עם שירות ברמה גבוהה והיכרות עם כל השלבים מא' ועד ת' של התנהלות עם הרוכשים. אנו נוודא כי כל אחת מהדירות שלכם נמכרת במהירות הבזק. נסו אותנו ולא תתאכזבו.

יזמים של פרויקט מחיר למשתכן? אנו נעשה עבורכם את כל העבודה!

אם אתם יזמים המשווקים כיום נכסים במסגרת מחיר למשתכן, בוודאי מצפה לכם המון עבודה. הפגישות עם הזוכים יכולות להיות ארוכות מאד ושיווק הנכס לא קל. אנו עורכים כנסים המציגים את הפרויקטים ודואגים לשיווק של כל פרויקט מא' ועד ת'.

אנו מלווים את בעלי הפרויקטים המעוניינים לשווק חלק מהדירות במסגרת מחיר למשתכן מול הרשויות המתאימות, ומהווים זרוע ביצועית לכל שלב הקשור לפרויקט. יזמים רבים מגלים כי המפגשים עם הרוכשים בפרויקטים השונים יכולים להיות גזלני זמן משמעותיים. אנו נמצאים שם עבורכם כדי להשלים את כל הניירת הנדרשת עם הלקוחות, להסביר להם על הפרויקט ולקיים כנסי רוכשים ומשקיעים עם הסבר מלא על הפרויקט.

אנו מפיקים את התוכן החל מהמילה הראשונה, ומשתמשים בכל המידע השיווקי שלכם כדי לזרז את תהליך שיווק כל הדירות בפרויקט. אם יש לכם דירות שעדיין לא אוכלסו אנו נוכל למלא אותן במהירות!

רוצים לקבל מידע על הפרויקטים החמים בשוק?

דברו איתנו | האוס נכסים