שירותי שמאות

שירות שמאות

אחד החלקים המשמעותיים ביותר באישור המשכנתה הוא שמאות מקצועית המאשרת את שוויו של הנכס המבוקש. אנו מעניקים שירותי שמאות המבוצעים על־ידי בעל מקצוע שעובד עם הבנקים באופן שוטף. לכן, המסמך שיפיק עם שווי הנכס יהיה קביל כאשר תציגו אותו בפני הבנק בשלבי אישור ההלוואה. שירותי השמאות שלנו כוללים גם אפשרות של בעל הנכס לדעת מה השווי האמיתי של הבית שלו עוד לפני שאנו מוציאים אותו למכירה בשוק.

לפי מה נקבע שווי הבית?

חשוב לדעת כי שוויו של הבית נקבע לפי מספר פרמטרים חשובים: מיקום הנכס, גודלו, העיצוב שלו, השנה שבה נבנה, הקומה שבה הוא ממוקם והמאפיינים הנלווים לו כמו: מחסן, ממ"ד, מרפסת, חנייה פרטית ועוד. שתי דירות זהות לחלוטין יכולות להיות מתומחרות באופן שונה אם הן בבניין עם מעלית או ללא מעלית וכן בהתאם לקומה.

בנוסף, ישנם מאפיינים הקשורים לביקוש לדירה בגודל כזה באזור שבו היא ממוקמת. ככל שהביקוש גבוה יותר מהיצע הדירות כך השווי של הנכס עולה. לכן, שמאות שהייתה לכם בעבר כאשר רכשתם נכס מסוים יכולה להציג שווי שונה לחלוטין לאחר מספר שנים. יתכן וישנה עליית ערך משמעותית או ירידה בערכו של הנכס בעקבות שינויים בשוק.

שיפוץ הנכס שיכול להעלות את שוויו, פעמים רבות שווה לקבל דו"ח שמאי מקצועי כדי לזהות את שווי הנכס במצבו הנוכחי ולקבל החלטה האם לשפץ את הנכס. שיפוץ של מטבח, ריצוף או שינוי מהותי בחלוקה הפנימית של הנכס יכולה לשנות את ערכו בצורה משמעותית. אם אינכם יודעים מה שווי הנכס לפני השיפוץ, תתקשו בקבלת החלטה האם לבצע את ההשקעה.

אנו מלווים את לקוחותינו בנאמנות בכל תהליך של קנייה ומכירה של הנכס, ומקשרים אתכם עם שמאי מקצועי חבר בלשכת שמאי מקרקעין בישראל. נלווה אתכם בכל תהליך השמאות של דירה, בית פרטי וכן של קרקעות המשווקות בכל אזור הצפון. הדו"חות שהשמאי יפיק יוכלו לסייע לכם בהליך הבירוקרטי מול הבנק שאותו תוכלו לבצע בעצמכם או בעזרתנו.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לשירותי שמאות ולתיאום פגישת ייעוץ לפני רכישת או מכירה של נכס אל תהססו לפנות אלינו עוד היום. שנים רבות של ניסיון בתחום הפכו אותנו לחברת הנדל"ן המעניקה מטרייה כוללת של שירותים ללקוחותיה. משרדנו מלווה מאות משקיעי נדל"ן ומשפחות המחפשות נכס חדש למגורים וזקוקות לשירותי שמאי מקצועיים. אנו שמים לנגד עינינו את טובת הלקוח תמיד, ולכן נבחר בשמאי שהדו"ח שיפיק יהיה מקובל על כל בנק.

רוצים לקבל מידע על הפרויקטים החמים בשוק?

דברו איתנו | האוס נכסים