אודות החברה

Our History


האוס שיווק פרויקטים ונכסים

 אנו משווקים מתחמי נדל"ן בפרויקטים חדשים, ונכסים במסגרת פרויקט תמ"א 38ופינוי בינוי. בנוסף, החברה מעניקה שירותים נוספים כסיוע ליזמים בשיווק פרויקטים חדשים, ליווי וייעוץ לקבלת משכנתה ובחינת כדאיות עסקאות פינוי־בינוי. אנו חורטים על דגלנו את הערכים של מצוינות, חתירה להגשמת יעדים ושיפור חייהם הפיננסיים של כל השותפים העסקיים עמנו.  
בשנים אלה מיצבנו את עצמנו כמותג המוביל עבור משקיעי הנדל"ן, והמקום הראשון שאליו פונים קונים, מוכרים ויזמים ברחבי הארץ לעסקאות נדל"ן ברחבי הצפון.

*כלאחד מאיתנו חש מחויבות עצומה להוביל את משקיעיו להצלחה מסחררת, תוך שמירה על צמיחה והתפתחות.

*אנו מאמינים כי נדל"ן הוא למעשה מטרייה של שירותים השלובים זה בזה. לכן, אנו לא מסתפקים רק במכירה וקנייה של נכסים, אלא מעניקים לכלל לקוחות החברה פתרונות יצירתיים למימון, ליווי התהליך מבחינה משפטית, שמאות וקבלת משכנתאות. נדאג שכל לקוח, החל מזוג צעיר ועד למשקיע נדל"ן ותיק ימצאו את מבוקשם.  עבור משקיעי הנדל"ן נוכל לאתר עסקאות חדשות, ולנהל את הנכסים בפורטפוליו הלקוח במסירות. *מתוך ההבנה כי הצלחת הלקוח כי ההצלחה שלנו, אנו מפתחים מערכת יחסים המבוססת על ערבות הדדית. אנו שמחים להתייצב לצד לקוחותינו במילוי יעדיהם הפיננסיים, תוך איתור הזדמנויות חדשות בשוק הנדל"ן המתפתח. נשמח לבחון כל הזדמנות חדשה שיכולה לקדם את לקוחותינו מבחינה אסטרטגית. תחום הנדל"ן משתנה כל העת, ואנו נמצאים תמיד בחוד החנית של התחום תוך יצירת בידול מחברות אחרות בנישה התחרותית. אנו משתמשים בקדמת הטכנולוגיה כדי לפרסם את הנכסים ועושים את המיטב כדי שכל נכס יגיע לעיניים רבות ככל האפשר, וכך ימכר במהירות. לקוחות וספקים הזקוקים לייעוץ במגוון השירותים הקשורים לתחום הנדל"ן ימצאו כי דלתנו פתוחה תמיד. כחלוצים בתחום באזור הצפון, אנו מהווים את האלטרנטיבה הבולטת בשוק זה.מדוע הקמנו את החברההחברה הוקמה מתוך הצורך שזיהינו בשוק לשירות כולל בכל שלבי רכישת הנכס. אנו מאתרים עבור לקוחותינו מגרשים חדשים לבנייה, ונמצאים עם היזם בכל שלב החל ממימון הפרויקט עד לאכלוס הנכס. לאחר מכן, אנו מסייעים בפיקוח על תקינות הבנייה וכן בניהול מתחמי המגורים לאחר שנבנו.      קשור ליזמים ומשקיעיםיזמים חדשים וותיקים מגלים כי הם יכולים להתעסק בבנייה, בעוד אנו מעצבים ובונים עבורם את כל מערך המכירות. לרבות: איסוף הפרטים על הפרויקט והדפסת קטלוג מרשים, פנייה לקהלי היעד המתאימים לשיווק הנכסים ושימוש במתודות חדשניות ומנצחות לשיווק מהיר של נכסי הפרויקט בבלעדיות. תהליכי קידום המכירות שלנו נבנו עם השנים כסיסטם קבוע שמסייע לכל יזם למכור את הפרויקט בקלות ומהירות.    קשור להתחדשות עירוניתכמו כן, אנו מובילים את תחום ההתחדשות העירונית, ויוצרים מארג של שותפים לכל פרויקט החל מהדיירים וכלה בכל אחד מהיזמים המקימים את הפרויקטים. תכנון עירוני חדש מאפשר לכל דייר ליהנות ממתיחת פנים לדירה, וליזם ליהנות מרווחיות בשטחים בנויים קיימים. אנו נמצאים שם כדי לסייע לכל אחד מהצדדים להגשים את מטרתו על הצד הטוב ביותר, בעבודה משותפת, תוך צליחת האתגרים השונים בדרך. הצטרפו להצלחה שלנו וראו כיצד תחום הנדל"ן הופך להיות חלק מכם בדיוק כפי שהוא חלק בלתי נפרד מחיינו.  

רוצים לקבל מידע על הפרויקטים החמים בשוק?

דברו איתנו | האוס נכסים