שיווק פרויקטים

ניהול וליווי פרויקטים חדשים

הצפון מתחדש ואין ספור פרויקטים נבנים בשנה האחרונה, משרדנו מלווה יזמים וקבלנים בניהול וליווי של פרויקטים חדשים.

בשוק התחרותי הזה אנו מסייעים לשלל יזמים לבלוט אל מול המתחרים, בכל פעולות השיווק והמכירות. החל ממיתוג הפרויקט, הפקת ברושורים ופולדרים לרוכשים וכלה בפגישות אישיות עם כל קונה לסיור בדירה לדוגמה.

ליווי פרויקטים מתחילת הדרך

אנו מסייעים ליזמים מתחילת הדרך באיתור הקרקע במיקום הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר. לאחר מכן, אנו מסייעים בהשגת האישורים הדרושים לבנייה מהרשויות ובתכנון כדאיות הפרויקט. עד כה, ליווינו פרויקטים רבים מהצעד הראשון ועד למסירת המפתח לקונים.

יזמים שמתחילים את דרכם בתחום הנדל"ן נהנים מתמיכה מלאה בחודשים הקודמים להתחלת הפרויקט, תוך שמירה על יחסי עבודה משפחתיים ואכפתיות רבה. אנו מובילים את היזם צעד אחר צעד להצלחה, תוך שמירה על הקונספט של Win-Win. אנו יודעים שכשהיזמים שלנו מרווחים כל הצדדים יוצאים מרוצים. לאחר הפרויקט הושק אנו ממשיכים ומסייעים בשיווק.

כיצד אנו עושים זאת?

ההתמחות שלנו בתחום התיווך הובילה אותנו לאיתור פתרונות יצירתיים לשיווק. עם השנים רכשנו את הידע והניסיון לשווק את הנכסים ברשת וליצור באזז אמיתי סביב כל פרויקט חדש שיוצא לשוק. כיום אנו מאפשרים ליזמים העובדים עמנו בבלעדיות ליהנות מסט הכלים העוצמתי שמאפשר לנו להגיע לכל רוכש נכס באזור הצפון.

ניסיון של עשרות שנים בשיווק נדל"ן

אנו מובילים את אזור הצפון בתחום הנדל"ן, תוך שמירה על רמת שירות גבוהה. אנו מסייעים לכל יזם לנסוק להצלחה, ולכל פרויקט להגיע לחשיפה מקסימלית. אנו יודעים להציג את החוזקות של הנכס ולנסח את מודעות הפרסום באופן שימשוך משקיעים ומשפחות המעוניינות לשפר דיור.

כנס רוכשים

היום המתחרים הגדולים שלכם מציגים את הפרויקט באמצעות כנס רוכשים מושקע. אנו מפיקים כנסים כאלה לאורך השנה עבור היזמים שעובדים עמנו. במהלך הכנס ניתן להציג לקהל רחב את ההדמיה של הפרויקט ולגרום לכל קונה לראות את משפחתו בנכס שתבנו עבורו.

כאשר הדירה לדוגמה מוכנה אנו מתחילים לשווק את הנכסים במהירות. תוך זמן קצר, כל משפחה המתעניינת בדירות באזור הצפון תבקר אצלנו ותמצא את המקום שנקרא בית. המוניטין שבנינו עם השנים מאפשר לנו להגיע ללקוחות רבים מפה לאוזן. כל זאת, תוך יצירת מאגר לקוחות מתעניינים ברכישה, ומאגר לקוחות מרוצים המחפשים נכס נוסף להשקעה.

רוצים לקבל מידע על הפרויקטים החמים בשוק?

דברו איתנו | האוס נכסים