ייעוץ משכנתאות

שירות ייעוץ משכנתאות

הצעד הראשון בדרך לבית הוא ההלוואה שתקבלו מהבנק, המשכנתה. אבל, הבנקים לא תמיד רוצים שתדעו כי אפשר לקבל תנאים טובים יותר. אצלנו, תקבלו שירות ייעוץ משכנתאות מקצועי שיסייע לכם להגיע לבית החלומות שלכם, תוך קבלת ההלוואה בתנאים הטובים ביותר.

במשך עשרות שנים תחום הנדל"ן בצפון מגובה בקבלת משכנתה משתלמת מהבנק. אנו מלווים את המשקיעים שלנו בכל תהליך קבלת ההלוואה המשתלמת, מגיעים עמכם לפגישות מול הבנקים, מתמקחים יחד עמכם על המחיר ועורכים סקר שוק כדי למצוא את התוכנית שתשתלם לאורך זמן.

מה כולל השירות?

שירות ייעוץ המשכנתאות אצלנו כולל בתוכו מספר היבטים:

• בחירת סכום ההון העצמי שתשלמו והסכום שאותו תיקחו כהלוואה.

• תכנון ההחזרים החודשיים שלכם.

• בניית תמהיל משכנתה הכולל חלוקה של ההלוואה למספר סוגי החזרים: על פי הצמדה למט"ח, למדד ומאפיינים נוספים.

• תכנון ביטוח המשכנתה לפוליסה משתלמת.

• הכנת המסמכים הדרושים לבנק.

• משא ומתן מול הבנקים כדי לקבל את התנאים הטובים ביותר.

למה לא כדאי ללכת לבד לבנק?

בנקים רבים מנצלים את חוסר הידע של הלקוחות בתחום המשכנתאות כדי ללחוץ עליהם לבחור הלוואה בתנאים הטובים לבנק אך לא ללקוח. עם הידע והניסיון שלנו בתחום אנו יכולים לסייע לכם לחסוך עשרות אלפי שקלים בתשלומי ריביות נמוכות, וליצור את תמהיל המשכנתה המתאים ביותר לתקופה הנוכחית. כך, במקום לשלם הון על ריביות מיותרות ולמחזר לאחר כמה שנים את ההלוואה, תוכלו להתחיל מהלוואה בתנאים נוחים שקל לעמוד בה.

ליווי פיננסי מקצועי

תהליך הליווי למשכנתה כולל ליווי פיננסי מקצועי שנועד לבחון את יכולת ההחזר החודשית שלכם בהתאם להכנסות המשפחה וההתחייבויות הקיימות שלה. אם אתם רוכשים נדל"ן להשקעה נוכל לסייע לכם לקבל הלוואה שנייה ולהתחיל לבנות בצורה חכמה יותר את העתיד הכלכלי.

זכרו, ההלוואה לרכישת הבית היא העסקה הגדולה ביותר שתעשו בתקופה הקרובה. לכן, כדאי להסתייע בשירותי ייעוץ המשכנתאות שלנו המיועד לשמור על האינטרס שלכם, לא של הבנק. אנו מלווים משפחות רבות בתהליך ומכירים אותו על בוריו.

שנים רבות של ניסיון בתחום הופכים אותנו לבעלי ידע רב בתחום, אותו נשמח לחלוק עמכם בפגישת ייעוץ ראשונית.

מבולבלים מהצעות המשכנתה של הבנקים? פנו אלינו לשירותי ייעוץ מקצועיים, וגלו איך הסכום שתשלמו יורד באופן משמעותי. אנו שמחים ללוות משקיעי נדל"ן, רוכשי דירה ראשונה ולקוחות שזכו במכרז של מחיר למשתכן. המפתח לנכס שלכם מתחיל כאן.

רוצים לקבל מידע על הפרויקטים החמים בשוק?

דברו איתנו | האוס נכסים